Archive for the ‘Uncategorized’ Category

Version i ri , emer i ri

Song2PC tashme quhet Degjo-PC.

versioni 1.3 ne nje bashkpunim me faqen http://www.degjo.com ofron nje kerkim te “rrufeshem” te kengeve shqiptare dhe rezultate pa fund!

Shkarkoje tani nga www.degjo.com

Advertisements

kenget shqiptare

Programi ka disa probleme me gjetjen e kengeve shqiptare per momentin, por eshte dicka qe do te rregullohet me publikimin e versionit te ri pas disa ditesh.

Faleminderit per mirkuptimin.

Shkarko (adrese e re)

Ju mund te shkarkoni song2PC nga 3 adresa tashme :

1.ZemerShqiptare
2.DirectTransfer

3.Rapidshare