Version i ri , emer i ri

Song2PC tashme quhet Degjo-PC.

versioni 1.3 ne nje bashkpunim me faqen http://www.degjo.com ofron nje kerkim te “rrufeshem” te kengeve shqiptare dhe rezultate pa fund!

Shkarkoje tani nga www.degjo.com

Advertisements

kenget shqiptare

Programi ka disa probleme me gjetjen e kengeve shqiptare per momentin, por eshte dicka qe do te rregullohet me publikimin e versionit te ri pas disa ditesh.

Faleminderit per mirkuptimin.

Shkarko (adrese e re)

Ju mund te shkarkoni song2PC nga 3 adresa tashme :

1.ZemerShqiptare
2.DirectTransfer

3.Rapidshare

Song2PC ne “aksion”

Ketu jane disa fotografi te programit gjate kohes se punes.
Kliko per te pare imazhin e plote!

42.jpg3

Shkarkim

Ju mund te shkarkoni Song2PC 1.2 duke klikuar KETU

ketu mund te shikoni foto te programit duke punuar.


kliko mbi foto per t’a pare ate ne madhesi te plote.

Mirseerdhet

Mirseerdhet ne faqen e “Song2PC” nje program i projektuar per te bere shkarkimin e kengeve nga interneti sa me te thjeshte dhe komod.